2018

Class 6A
OFFENSE
QB – Brian Garcia, Ravenwood, Jr.
QB – Dylan Standifer, Bradley Central, Sr.
RB – Xavier Myers, Oakland, Sr.
RB – Devon Starling, Cane Ridge, Sr.
WR – Cameron Baker, Germantown, Sr.
WR – AJ Davis, Maryville, Jr.
WR – TJ Sheffield, Independence, Sr.
OL – Graham Barton, Ravenwood, Jr.
OL – Ronnie Kramer, Mt. Juliet, Sr.
OL – Melvin McBride, Whitehaven, Sr.
OL – Lionel Patterson, Oakland, Sr.
OL – Alex Williams, Cleveland, Sr.
ATH – Keveon Mullins, Whitehaven, Sr.
K – Zaden Webber, Rossview, Sr.

DEFENSE
DL – Joseph Anderson, Oakland, Sr.
DL – Trey Boyd, Germantown, Sr. 
DL – Shamarcus Brown, Bearden, Sr.
DL – Trevis Hopper, Memphis Central, Sr.
LB – Martavius French, Whitehaven, Jr.
LB – Matthew Hall, Blackman, Sr.
LB – Bryan Rice, Ravenwood, Jr.
LB – Spencer Shore, Maryville, Sr.
DB – Tanner Corum, Farragut, Sr.
DB – Michael Ruttlen, Mt. Juliet, Sr.
DB – De’Arre McDonald, Oakland, Jr.
DB – Woodi Washington, Oakland, Sr.
ATH – Caleb Wilkins, Bearden, Sr.
P – Garrett Taylor, Oakland, Sr.

Class 5A
OFFENSE
QB – Cade Larkins, David Crockett, Jr.
QB – Grayson Tramel, Shelbyville, Sr.
RB – Charles Cole, Daniel Boone, Jr.
RB – Jayln Foster, Henry Co., Jr.
WR – Donta Hackler, David Crockett, Jr.
WR – Thomas Harper, Karns, Sr.
WR – Airius Trice, Shelbyville, Sr.
OL – Gary Smith, Shelbyville, Jr.
OL – JR Giles, David Crockett, Sr.
OL – Cooper Mays, Knoxville Catholic, Jr.
OL – Hayden Sloan, Beech, Jr.
OL – Bryn Tucker, Knoxville Catholic, Jr.
ATH – Marshun Douglas, Kirby, Jr.
K – Chase Tidmore, Page, Jr.

DEFENSE
DL – Tyrece Edwards, Knoxville West, Jr.
DL – Joe Honeysucker, Hillsboro, Sr.
DL – Samari Rack, Henry Co., Sr.
DL – Kristian Williams, Southwind, Sr.
LB – Jerick Cook, Soddy-Daisy, Sr.
LB – Kalib Fortner, Knoxville Central, So.
LB – Drew Francis, Knoxville West, Jr.
LB – Deshawn Page, Fulton, Sr.
DB – Herbert Booker, Oak Ridge, Sr.
DB – Michael Burdick, Page, Sr. 
DB – Demetrien Johnson, Knoxville Central, Sr.
DB – Xavier Washington, Knoxville Central, Sr.
ATH – Jashaun Fenderson, Fulton, Sr.
P – Briggs Marcantel, Knoxville Halls, Sr.

Class 4A
OFFENSE
QB – Cade Ballard, Greeneville, Sr.
QB – Stanton Martin, Anderson County, Sr.
RB – Eric Latham, Jackson South Side, Sr.
RB – Decourtney Reed, Haywood, Sr.
WR – Dorien Goddard, Greeneville, Sr.
WR – Cameron Hite, Greeneville, Sr.
WR – Dayron Johnson, Springfield, Sr.
OL – Chris Everhart, Greeneville, Jr.
OL – Trey Noe, Anderson County, Sr.
OL – Jackson Pettigrew, Haywood, Sr.
OL –Jayshon Wilcox, Marshall County, Sr.
OL – Harlen Zirker, Maplewood, Sr.
ATH – Bobo Hodges, Maplewood, Sr.
K – Mason Lafollette, East Hamilton, Sr.

DEFENSE
DL – Ty Cox, Tullahoma, Sr.
DL – Clint Dowty, Maplewood, Sr.
DL – Jacques Gillespie-Taylor, Greeneville, Sr.
DL – Jerwin Young, Haywood, Sr.
LB –Devin Bowers, Jackson South Side, Sr.
LB – Aidan Holt, East Hamilton, Jr.
LB – Chris Russell, Dyersburg, Sr.
LB – Ty Youngblood, Greeneville, Jr.
DB – Michael Carroll, Anderson County, Sr.
DB – Darren Kinamore, Howard, Sr.
DB – Alonzo Russell, East Ridge, Sr.
DB – Travares Springer, Maplewood, Sr.
ATH – Ryan Moog, Anderson County, Sr.
P – Luke Pratt, Crockett Co., Sr.

Class 3A
OFFENSE
QB –Trey Foster, Austin-East, Jr.
QB – Walker Russell, Alcoa, Sr. 
RB – Marcus Hayes, Covington, So.
RB – James Moore, Stratford, Jr.
WR – Kam Harris-Lusk, Fairview, Sr. 
WR – Calvin Jackson III, Red Bank, Sr.
WR – K.J. Zeigler, Giles County, Sr.
OL – Andrew Coulter, Alcoa, Sr.
OL – Hiller Gray, Fairview, Sr.
OL – Jaalon Gupton, Stratford, Sr.
OL – Mayson Harris, Pearl-Cohn, Sr.
OL – Colton Simpson, Gatlinburg Pittman, Sr.
ATH – Xavier Shepherd, Pearl-Cohn, Sr.
K – Zeke Rankin, Alcoa, Jr.

DEFENSE
DL – Grey Carroll, Alcoa, So.
DL –Dennis Cheairs, Wooddale, Sr.
DL – Elijah Simmons, Pearl-Cohn, Sr.
DL – Jake Woodlief, Signal Mountain, So.
LB – Clark Lockerby, Red Bank, Jr.
LB – Shannon Mitchell, Alcoa, Sr.
LB – Chris Stevenson, Austin-East, Sr.
LB – Caleb Winfrey, Covington, Jr.
DB – Stanley Cross, East Nashville, Sr.
DB – Nathan Lane, Johnson County, Sr.
DB – Isaiah Ligon, Austin-East, Jr.
DB – Donoven McCallister, Upperman, Jr.
ATH – Blake Metzgar, Upperman, Sr.
P – Knox Birdsong, Giles County, Sr.

Class 2A
OFFENSE
QB – Cooper Baugus, Peabody, Jr.
QB – Aaron Swafford, Meigs County, Jr.
RB – Kaleb Craig, Union City, Sr.
RB – Terry Wilkins, Fairley, Jr.
WR – Jeremiah Batiste, Tyner Academy, Jr
WR – JD Dixon, Waverly, Sr.
WR – Heath Price, Watertown, Sr.
OL – JC Eubanks, Peabody, Sr.
OL – Gage Gardner, Meigs County, Jr.
OL – Alex Pell, Polk County, Sr.
OL – Preston Perdue, Lewis County, Jr.
OL – Devin Mathis, Watertown, Sr.
ATH – Ethan Cobb, Eagleville, Sr.
K – Drew Logsdon, Columbia Academy, Sr.

DEFENSE
DL – Colby Boyatt, Oneida, Jr.
DL – Jake Gregory, Trousdale Co., Sr.
DL – Tyrique Henry, Tyner, Sr.
DL – Tucker Runions, Lewis Co., Sr.
LB – Hunter Barnhart, Oneida, Jr.
LB – Tarvaris Claiborne, Trousdale Co., Jr.
LB – Trace Corne, Meigs County, Sr.
LB – Jarel Dickson, Peabody, Jr.
DB – Keyvont Baines, Trousdale County, Sr.
DB – Rush Lansdell, Columbia Academy, Sr.
DB – Trevor Griffin, Eagleville, Jr.
DB – Kendrick Hightower, Fairley, Sr. 
ATH – Gavin Stanfield, Waverly, Sr. 
P – Kolby Morgan, Oneida, So.

Class 1A
OFFENSE
QB – Warner Ashworth, Whitwell, Sr.
QB – Bryce Hanley, Greenback, Sr.
RB – Zyshon Alderson, Mt. Pleasant, Sr.
RB – Dezmon Johnson, Lake County, Sr.
WR – Keshawn Hudson, Mt. Pleasant, Jr.
WR – Tanner Stewart, Whitwell, Sr.
WR – Holden Willis, Greenback, Jr.
OL – Derrell Bailey, Greenback (OL/DL), Jr.
OL – CJ Coble, Cornersville, Sr.
OL – Brayden Condra, Whitwell, Jr.
OL – Chris Morris, Freedom Prep, Jr.
OL – Reese Plemons, Greenback (OL/DL), Sr.
ATH – Cameron Whitaker, Cornersville, Sr.
K – Creed Ramsey, Greenback, Sr.

DEFENSE
DL – Dalton Goad, Clay County, So.
DL – Jabron Hale, South Pittsburg, Sr.
DL –Jace Kilgore, Whitwell, Jr.
DL – Keith Sanders, Lookout Valley, Sr.
LB – Campbell Puckett, Lake County, Jr.
LB – Thundur Roberts, Whitwell, Sr.
LB – Trenton Warren, Cornersville, Sr.
LB – Jonathan Woodward, Coalfield, Sr.
DB – Hunter Ensley, Huntingdon, Jr.
DB – Hudson Petty, Whitwell, Sr.
DB – Ronto Tipton, South Pittsburg, Jr.
DB – Eli Woodard, Cornersville, Sr.
ATH – Seth Riddle, Greenback, Sr.
P – Alex Aguilar, KIPP, Jr.

Division II-A
OFFENSE
QB – Stone Norton, Davidson Academy, Sr.
QB – Rube Scott Rhea, Fayette Academy, Jr.
RB – Da’Joun Hewitt, Davidson Academy, Sr.
RB – Kemari McGowan, Middle Tennessee Christian, Jr.
WR – Drew Berry, Middle Tennessee Christian, Sr.
WR – Zach Simpson, Jackson Christian, Sr.
WR – Jared Vetetoe, Davidson Academy, So.
OL – Hayden Jarrell, Nashville Christian, Sr.
OL – Chris Pillow, Davidson Academy, Jr.
OL – Austin Starr, Chattanooga Grace, Sr.
OL – Dawson Wilburn, Fayette Academy, Sr.
OL – Mason Williams, Middle Tennessee Christian, Sr.
ATH – Darius Hylick, Mt. Juliet Christian, Sr.
K – Nick Whitlow, Clarksville Academy, Jr.

DEFENSE
DL – Brandon Anderson, The King’s Academy, Sr.
DL – Ani Izuchukwu, Davidson Academy, Sr.
DL – Ryan Jackson, Friendship Christian, Jr.
DL – Luke Smith, Friendship Christian, Sr.
LB – Ernie Gallatin, Friendship Christian, Sr.
LB – Andrew Kittrell, Mt. Juliet Christian, Sr.
LB – Jesse Parrish, Nashville Christian, Sr.
LB – AJ Quinn, Davidson Academy, So.
DB – Logan Collier, Mt. Juliet Christian, Sr.
DB – Jackson Eskew, Friendship Christian, Jr.
DB – Reid Holland, Fayette Academy, Sr.
DB – Cade Tinsley, Chattanooga Grace, Sr.
ATH – Deiondre Wilson, Clarksville Academy, Jr.
P – Braden Reece, Friendship Christian, Sr.

Division II-AA
OFFENSE
QB – Ryan Eledge, Christ Presbyterian Academy, Sr.
QB – Spencer Smith, St. George’s, Sr.
RB – Mondo Ellison, Chattanooga Christian, Sr.
RB – Eric Gray, Lausanne Collegiate, Sr.
WR – Noah Henderson, Christ Presbyterian Academy, Sr.
WR – Tiy Reed, Battle Ground Academy, Sr.
WR – Dawson Williams, Evangelical Christian, Sr.
OL –  Jacob Brigman, Notre Dame, Jr.
OL – Wes Dorsey, Knoxville Grace, Sr.
OL – Eli Mayberry, Battle Ground Academy, Sr.
OL – Jacob Stopkotte, Christ Presbyterian Academy, Sr.
OL – Gary Walton, Lausanne Collegiate, Sr.
ATH – Andrew Madden, Christ Presbyterian Academy, Sr.
K – Chandler Caughron, Evangelical Christian, Sr.

DEFENSE
DL – Chico Bennett, Battle Ground Academy, Sr.
DL – Josh Hartsuff, Evangelical Christian, Jr.
DL – Richard Kinley, Lausanne Collegiate, Sr.
DL – Tymon Mitchell, Franklin Road Academy, Sr.
LB – Timber King, St. George’s, Sr.
LB – Bryce McCormick, Christ Presbyterian Academy, Sr.
LB – Kane Patterson, Christ Presbyterian Academy, Sr.
LB – Yusef Thomas, Lausanne Collegiate, Sr.
DB – Alec Boruff, Knoxville Webb, Sr.
DB – Michael Feiden, Knoxville Grace, So.
DB – Cameron Sims, Lausanne Collegiate, Sr.
DB – Cameron Wynn, Notre Dame, Sr.
ATH – Elijah Howard, Knox Webb, So.
P – Jack Norris, Franklin Road Academy, So.

Division II-AAA
OFFENSE
QB – DeAngelo Hardy, The McCallie School, Jr.
QB – Sellers Shy, Memphis University School, Sr.
RB – Tomario Pleasant, Brentwood Academy, Sr.
RB – Jabari Small, Briarcrest Christian, Jr.
WR – Maurice Hampton, Memphis University School, Sr.
WR – Thomas Hayden, Memphis University School, Sr.
WR –Rory White, Pope John Paul II, Jr.
OL – Nate Clifton, Brentwood Academy, Sr.
OL – Marcus Henderson, Memphis University School, Jr.
OL – Jackson Lampley, Montgomery Bell Academy, Sr.
OL – Jacob Likes, Christian Brothers, Sr.
OL – Omari Thomas, Briarcrest Christian, Jr.
ATH – Antwan Roberts, Pope John Paul II, So.
K – Alex Massad, Montgomery Bell Academy, Sr.

DEFENSE
DL – Thomas Gore, Brentwood Academy, Sr.
DL – Ian Hall, Montgomery Bell Academy, Sr.
DL – Bill Norton, Christian Brothers, Sr.
DL – Dre Taylor, The McCallie School, Sr.
LB – Devyn Curtis, Brentwood Academy, Jr.
LB – Quindarrius Dunnigan, The McCallie School, Sr.
LB – Jackson Hannah, Montgomery Bell Academy, Sr.
LB – Dorian Hopkins, Memphis University School, Sr.
DB – Tahir Annoor, Brentwood Academy, Sr.
DB – Brandon Benn, The McCallie School, Sr.
DB – Keshawn Lawrence, Ensworth School, Jr.
DB – Wesley Walker, Ensworth School, Sr.
ATH – Seamus O’Connell, Father Ryan
P – Noah Grant, Briarcrest Christian, Sr.

2017

Class 6A
OFFENSE
QB – Dylan Hopkins, Maryville
QB – Carson Shacklett, Brentwood
RB – Jeremy Banks, Cordova
RB – Savion Davis, Riverdale
WR – Jacolby Hewitt, Cordova
WR – Jared McCray, Cane Ridge
WR: Lameric Tucker, Bradley Central
OL – Branson Boone, Oakland
OL – Jerome Carvin, Cordova
OL – Max Iyama, Siegel
OL – Cole Mabry, Brentwood
OL – Max Martini, Germantown
ATH – Greg Williams, White Station
K – Aaron Sears, Oakland

DEFENSE
DL – Christian Cantrell, Oakland
DL – Cade Hoppe, Mt. Juliet
DL – Brailyn Jackson, Hardin Valley
DL – Devon Robinson, Whitehaven
LB – Jahsun Bryant, Cane Ridge
LB – Drew Butler, Farragut
LB – Bryson Eason, Whitehaven
LB – Anthony McCarthy, Ravenwood
DB – Will Orren, Maryville
DB – Woodi Washington, Oakland
DB – Jaylin Williams, Germantown
DB – Rayshad Williams, Whitehaven
ATH – Alontae Taylor, Coffee County
P – Thomas Burks, Blackman

Class 5A
OFFENSE
QB – Kolten Gibson, Walker Valley
QB – Grayson Tramel, Shelbyville
RB – Tai Carter, Summit
RB – Kaemon Dunlap, Beech
WR – Avery Brown, Shelbyville
WR – Shawn Marcum, Campbell County
WR – Zeke Westfield, Walker Valley
OL – Ollie Lane, Gibbs
OL – Mason Leatherwood, Summit
OL – Cade Mays, Knoxville Catholic
OL – Cole Pulley, Beech
OL – Bryn Tucker, Knoxville Catholic
ATH – Darian Davis, Columbia
K – Paxton Robertson, Knoxville Catholic

DEFENSE
DL – Adarius Cox, Oak Ridge
DL – Jordan Davis, Southwind
DL – Tyreece Edwards, Knoxville West
DL – Marcus Webb, Munford
LB – Drew Francis, Knoxville West
LB – Ty Boeck, Soddy-Daisy
LB – Chaz Williamson, Beech
LB – Cobe Angel, Oak Ridge                                               
DB – Hunter Huff, Knox Halls
DB – Caleb McQueen, Kenwood
DB – D.J. Mitchell, Knoxville Catholic
DB – T.J. Neal, Hillsboro
ATH – Dashon Bussell, Knoxville Catholic
P – Ian Cummins, Knoxville Central

Class 4A
OFFENSE
QB – Cade Ballard, Greeneville
QB – Stanton Martin, Anderson County
RB – Kamron Liggett, Marshall County
RB – Dontae Smith, Spring Hill
WR – Dayron Johnson, Springfield
WR – Keveon Mullins, Memphis East
WR – Dalton Wilson, Anderson County
OL – Dawson Bragg, White House
OL – Chris Everhart, Greeneville
OL – Nick Rideout, Greeneville
OL – Dave Roberts, Marshall County
OL – Thomas Roberts, Anderson County
ATH – Michael Jamahl McGhee, Chattanooga Central
K – Clayton Utley, Anderson County

DEFENSE
DL – Jordan Branch, Crockett County
DL – Jacques Gillespie-Taylor, Greeneville
DL – Tavi McLean, Marshall County
DL – Tyler McMurtry, White House
LB – Mason Phillips, Anderson County
LB – Lorenzo Stewart, East Ridge
LB – Tristan Taylor, Haywood
LB – Ty Youngblood, Greeneville
DB – D’Corion Bryant, Springfield
DB – Seth Carlisle, Macon County
DB – Michael Carroll, Anderson County
DB – Seth Crawford, Greeneville
ATH – Decourtney Reed, Haywood
P – Zac Courter, Grainger

Class 3A
OFFENSE
QB – John Bachus, Giles County
QB – Woodrow Lowe III, Bolivar
RB – Kalyn Grandberry, Raleigh-Egypt
RB – Darius James, Fairview
WR – Jimmyrious Parker, Pearl-Cohn
WR – Jaylon Shepperson, Smith County
WR – K.J. Zeigler, Giles County
OL – Jaalon Gupton, Stratford
OL – Briason Mays, Bolivar
OL – Lucas McKeehan, Alcoa
OL – Chandler Page, Pearl-Cohn
OL – Bryson Perkins, Alcoa
ATH – Calvin Jackson III, Red Bank
K – Zeke Rankin, Alcoa

DEFENSE
DL – Tristan Woody, Alcoa
DL – Matthew Escobar, Austin-East
DL – Lukas Neely, Claiborne County
DL – Jamel Davis, Red Bank
LB – Jack Warwick, Alcoa
LB – David Anderson, Pearl-Cohn
LB – Triston Hampton, Sycamore
LB – Tristan Mann, Fairview
DB – Isaiah Ligon, Austin-East
DB – Brian Thompson, East Nashville
DB – Quentin Booker, Covington
DB – Juliun Lane, West Greene
ATH – Ethan Barker, Sequatchie County
P – Eddie Hakizamana, Austin-East

Class 2A
OFFENSE
QB – Ethan Cobb, Eagleville
QB – Gavin Stanfield, Waverly Central
RB – Tre Davidson, Columbia Academy
RB – Trey Jones, Union City
WR – Graham Hatcher, Eagleville
WR – Heath Price, Watertown
WR – Trey Tidwell, Waverly Central
OL – Andrew Foster, Scotts Hill
OL – Caleb Garrett, Rockwood
OL – Josh Hill, Forrest
OL – Austin Jernigan, Union City
OL – Colton Quick, Union City
ATH – Keyvont Baines, Trousdale County
K – Noah Holsinger, Trinity Christian

DEFENSE
DL – Marvin Cliff, Peabody
DL – Jake Gregory, Trousdale County
DL –Khance Hill, Peabody
DL – Tracey Justice, Tyner
LB – Joshua Cook, Columbia Academy
LB – Jawan Martin, Meigs County
LB – Josiah Millsaps, Tellico Plains
LB – Michael Punzalan, Jackson County
DB – Jaylen Bowens, Tyner
DB – Rush Lansdell, Columbia Academy
DB – Zander Price, Rockwood
DB – Jacob Saylors, Marion County
ATH – Aaron Swafford, Meigs County
P – Gabe Boring, Bledsoe County

Class 1A
OFFENSE
QB – Bryce Hanley, Greenback
QB – Parker McKinney, Coalfield
RB – Braxton Givens, Gordonsville
RB – Dezmond Johnson, Lake County
WR – Blake Isaacs, Unaka
WR – Michael Lowe, Coalfield
WR – Paul Todd, Hillcrest
OL – Derrell Bailey, Greenback
OL – Hayden Branham, South Pittsburg
OL – Brice Dunkleman, Cornersville
OL – Jake Kilby, Coalfield
OL – Blake Thompson, Collinwood
ATH – Austin Amor, Franklin Grace Christian
K – Creed Ramsey, Greenback

DEFENSE
DL – Ethan Beasley, Mt. Pleasant
DL – Reese Plemons, Greenback
DL – Brock Powers, Cornersville
LB – Breeden Gilbert, Greenback
LB – Drake Miklas, Coalfield
LB – Hudson Nanney, Dresden
LB – James Nobles, Lake County
LB – Garrett Raulston, South Pittsburg
DB – Avery Davis, Wayne County
DB – Brandon Moore, Fayetteville
DB – Hudson Petty, Whitwell
DB – Eli Woodard, Cornersville
ATH – Kade Pearson, Huntingdon
P – Kolbe McMahon, Cornersville

Division II-A
OFFENSE
QB – Stone Norton, Davidson Academy
QB – Alex Pitman, Mt. Juliet Christian
RB – Da’Joun Hewitt, Davidson Academy
RB – Xavier Myers, Nashville Christian
WR – Logan Collier, Mt. Juliet Christian
WR – Zach Simpson, Jackson Christian
WR – Ben Switzer, Davidson Academy
OL – Chris Akporoghene, King’s Academy
OL – Jackson Cherry, Friendship Christian
OL – Ian Kane, Davidson Academy
OL – Cade Powers, Friendship Christian
OL – Jackson Schierling, Donelson Christian Academy
ATH – Jajuan Foutch, Friendship Christian
K – Nathan Bess, Davidson Academy

DEFENSE
DL – David Hylick, Mt. Juliet Christian
DL – Ani Izuchukwu, Davidson Academy
DL – Blake Johnson, Donelson Christian Academy
DL – Brant Lawless, Nashville Christian
LB – Taylor Carman, Friendship Christian
LB – Darius Hylick, Mt. Juliet Christian
LB – Cole Lusby, King’s Academy
DB – Eric Baxter, Ezell-Harding
DB – Cade Tinsley, Chattanooga Grace Baptist
DB – Jesse Watson, Nashville Christian
DB – Cody Wyllins, King’s Academy
ATH – Kemari McGowan, MTCS
P – Caeden Clark, Jackson Christian

Division II-AA
OFFENSE
QB – Ryan Eledge, Christ Presbyterian Academy
QB – Drew Martin, Battle Ground Academy
RB – Mondo Ellison, Chattanooga Christian
RB – Eric Gray, Lausanne Collegiate School
WR – Ryan Miller, University School of Jackson
WR – Ollie Reese, Battle Ground Academy
WR – Lance Wilhoite, Franklin Road Academy
OL – Will Lawrence, Harding Academy
OL – Joe More, Christ Presbyterian Academy
OL – Eli Mayberry, Battle Ground Academy
OL – Parker Pulliam, Lausanne Collegiate School
OL – Sam Stovall, Notre Dame
ATH – Cameron Wynn, Notre Dame
K – Charles Campbell, University School of Jackson

DEFENSE
DL – Dallas Brown, Notre Dame
DL – Chico Bennett, Battle Ground Academy
DL – Josh Crawford, Lausanne Collegiate School
DL – Tymon Mitchell, Franklin Road Academy
LB – Morgan Ernst, Knox Webb
LB – Nyle Love, Lausanne Collegiate School
LB – Kane Patterson, Christ Presbyterian Academy
LB – Watson Tansil, Franklin Road Academy
DB – Erek Campbell, Lausanne Collegiate School
DB – Kel Hawkins, Battle Ground Academy
DB – Kohl Henke, Boyd-Buchanan
DB – Sam West, Christ Presbyterian Academy
P – Wade Martin, Northpoint Christian

Division II-AAA
OFFENSE
QB – Ty Allen, Montgomery Bell Academy
QB – Gavin Schoenwald, Brentwood Academy
RB – Tyler Badie, Briarcrest Christian
RB – Tomario Pleasant, Brentwood Academy
WR – Rico Dozier, McCallie School
WR – Camron Johnson, Brentwood Academy
TE – Jay Gibson, McCallie School
OL – Walker Culver, Baylor School
OL – Jackson Lampley, Montgomery Bell Academy
OL – Jordan McCoy, Brentwood Academy
OL – Pryce Wade, Ensworth School
OL – Ryan Winkel, Christian Brothers
ATH – Cam Jones, St. Benedict at Auburndale
K – Trey Thomas, Memphis University School

DEFENSE
DL – Tanner Antonutti, Ensworth School
DL – Jack Boutte, Father Ryan
DL – Bill Norton, Christian Brothers
DL – Airin Spell, Brentwood Academy
LB – Jackson Byrd, Father Ryan
LB – Zach Hamlet, Christian Brothers
LB – Luke Knox, Brentwood Academy
LB – Jackson Sirmon, Brentwood Academy
DB – Jaylon Baker, Baylor School
DB – Brendon Harris, Baylor School
DB – Jaylon King, Ensworth School
DB –Daniel Taylor, Brentwood Academy
ATH – Gordon Pollock, Montgomery Bell Academy
P – Harrison Smith, Brentwood Academy

2016

Class 6A
OFFENSE
QB – Cole Copeland, Bradley Central
QB – Dylan Hopkins, Maryville
RB – Kylan Watkins, Whitehaven
RB – Master Teague, Blackman
WR – Lameric Tucker, Bradley Central
WR – Edward Johnson, Cordova
WR – Trey Knox, Blackman
OL – Max Wray, Franklin
OL – D.J. Delfendahl, Mt. Juliet
OL – Elijah Dobbins, Oakland
OL – K’Rojhn Calbert, Warren County
OL – Anthony Geter, Whitehaven
ATH – Jordan Ervin, Maryville
K – Jacob Smith, Siegel

DEFENSE
DL – Chris Onwumere, Oakland
DL – Ellis Chapman, Hardin Valley
DL – Matt Young, Maryville
DL – Quinton Bohanna, Cordova
LB – T.D. Blackmon, Maryville
LB – Aubrey Miller, Whitehaven
LB – Jackson Cauthen, Oakland
LB – Bryson Tolley, Science Hill
DB – Theo Jackson, Overton
DB – Kaleb Oliver, Oakland
DB – Gentry Bonds, Riverdale
DB – Rayshad Williams, Whitehaven
ATH: JaCoby Stevens, Oakland
P – Adam Williams, Wilson Central

Class 5A
OFFENSE
QB – Jacob Murphree, Dickson County
QB – Adam Fulton, Farragut
RB – Daymion Blevins, Morristown West
RB – Jordan Mason, Gallatin
WR – Tee Higgins, Oak Ridge
WR – Kendrell Scurry, Independence
WR – Braden Collins, Farragut
OL – Trey Greene, Stewarts Creek
OL – Zaire Bruner, Ooltewah
OL – Jared Edwards, Rhea County
OL – Oliver Lane, Gibbs
OL – Eli Katina, Centennial
ATH – Gus Antoine, Northeast
K – Tucker Day, Brentwood

DEFENSE
DL – Trevis Hopper, Memphis Central
DL – Mike Rhoades, Campbell County
DL – David Demke, Independence
DL – Xzayvier Beckingham, McMinn County
LB – Cooper Hardin, Farragut
LB – Kyndall Clark, Oak Ridge
LB – Hunter Dupree, Independence
LB – Maleik Gray, LaVergne
DB – Landon Guidry, Independence
DB – Brandon Lewis, Cane Ridge
DB – Jack DeVault, Farragut
DB – Devious Christmon, Centennial
ATH – Caden Harbin, Knox Halls
P – Joe Doyle, Farragut

Class 4A
OFFENSE
QB – Chase Cunningham, Knoxville Catholic
QB – Trey Mitchell, Knoxville Central
RB – Timothy Taylor, Memphis East
RB – Antwuan Branch, Kenwood
WR – Amari Rodgers, Knoxville Catholic
WR – Tre Crutcher, Marshall County
WR – Zack Dobson, Fulton
OL – Cade Mays, Knoxville Catholic
OL – McClendon Curtis, Chattanooga Central
OL – Evan Grooms, Greeneville
OL – Brody Gregory, Hixson
OL – John Wrister, Memphis East
ATH – Jimmyrious Parker, Pearl-Cohn
K – Jake McClure, East Hamilton

DEFENSE
DL – Isaac Buell, Knoxville Central
DL – Timmarious Jefferson, Memphis East
DL – LaTrell Bumphus, Hardin County
DL – Rutger Reitmaier, Lipscomb Academy
LB – Cain McWilliams, Marshall County
LB – Brayden Devault-Smith, Pearl-Cohn
LB – Jadarius Sackie, Knoxville Central
LB – Chaton Mobley, Fulton
DB – Rondrow Peebles, Knoxville Central
DB – William Phillips, Lipscomb Academy
DB – Takeem Young, Greeneville
DB – Joseph Newberry, Ridgeway
ATH – Chase Kuerschen, Knoxville Catholic
P – Brent Cimaglia, Page

Class 3A
OFFENSE
QB – Cole Smith, Christian Academy of Knoxville
QB – Corey Newble, Liberty
RB – Traneil Moore, East Ridge
RB – Jermaine Mason, Goodpasture
WR – Tykee Ogle-Kellogg, Alcoa
WR – Conner Johnson, Elizabethton
WR – Rodney Castille, Liberty
OL – Cade Evans, Alcoa
OL – Rook Young, Christ Presbyterian Academy
OL – John Higgins, Sequatchie County
OL – Andrew Cole, Fayette-Ware
OL – Jacob Rimmer, Milan
ATH – Corey Russell, Elizabethton
K – Ben Smith, Alcoa

DEFENSE
DL – Caleb Unkefer, Christian Academy of Knoxville
DL – Jamel Davis, Red Bank
DL – Elijah Harris, Liberty
DL – Cameron Coleman, Elizabethton
LB – Jack Warwick, Alcoa
LB – Jacob Phillips, East Nashville
LB – Hunter Davenport, Sequatchie County
LB – Kalynn Grandberry, Raleigh-Egypt
DB – Terran Cox, Alcoa
DB – T.J. Carter, Stratford
DB – Alec Long, Liberty
DB – Bradley Miller, DeKalb County
ATH – Jaylen Myers, Alcoa
P – Andrew Howard, Christ Presbyterian Academy

Class 2A
OFFENSE
QB – Darius Harper, Austin-East
QB – Seth Price, Watertown
RB – Caleb Johnson, MAHS
RB – Cordarrian Richardson, Trezevant
WR – Daisuan Whitfield, Waverly
WR – Kashif Warren Jr., Austin-East
WR – Dylan Street, Happy Valley
OL – Logan Campbell, Marion County
OL – Rusty Staats, Watertown
OL – Antonio Nelson, Trezevant
OL – Landon Morefield, Happy Valley
OL – Dylan Hiefnar, Meigs County
ATH – Montez Bradley, Waverly
K – Eduard Hakizimana, Austin-East

DEFENSE
DL – Tracy Justice, Tyner
DL – Tijuan Mason, Trezevant
DL – Ismael Avila, Marion County
DL – Terrance Neal, Mitchell
LB – Alex Kirkendoll, Marion County
LB – Hunter McClain, Marion County
LB – Slayton Wild, Forrest
LB – Joshua Reed, Trezevant
DB – Jaylen Bowens, Tyner
DB – Tyrese Johnson, Halls
DB – Isaiah Ligon, Austin-East
DB – Aaron Swafford, Meigs County
ATH – Hunter Zeman, Marion County
P – Gabe Boring, Bledsoe County

Class 1A
OFFENSE
QB – Preston Rice, Wayne County
QB – Dresser Winn, Dresden
RB – Kayne Roberts, Greenback
RB – Tucker Kennedy, Union City
WR – Blaine Bevis, Wayne County
WR – Austin Thomas, Dresden
WR – Cade Kennemore, South Pittsburg
OL – Mitchell Butner, South Pittsburg
OL – Spencer Norrod, Monterey
OL – Matt Fox, Columbia Academy
OL – Dalton Meadows, Dresden
OL – Preston Fesmire, Peabody
ATH – Parker McKinney, Coalfield
K – Hunter Keele, Fayetteville

DEFENSE
DL – Brant Lawless, Nashville Christian
DL – Josh Silvey, Greenback
DL – Tavin Kilpatrick, Greenback
DL – Hunter Clark, Harriman
LB – Sawyer Kelly, South Pittsburg
LB – D.J. Taylor, Huntland
LB – Noah Arnett, Cloudland
LB – Jordan Mitchell, Dresden
DB – Rush Lansdell, Columbia Academy
DB – Austin Lowe, Coalfield
DB – Joe Pace, Harriman
DB – Hunter Willis, Greenback
ATH – Dylan Yates, Dresden
P – Nash Lay, Oneida

Division II-A
OFFENSE
QB – Jacob Buie, University School of Jackson
QB – Ben Glass, St. George’s
RB – Chase Hayden, St. George’s
RB – Eric Gray, Lausanne
WR – Calvin Austin III, Harding Academy
WR – Ryan Miller, University School of Jackson
WR – Corey Jones, St. George’s
OL – Will Lawrence, Harding Academy
OL – Trey Smith, University School of Jackson
OL – Jarius Douglas, Lausanne
OL – Jake Julian, Knox Webb
OL – Obinna Eze, Davidson Academy
ATH – Elijah Howard, Knox Webb
K – Charles Campbell, University School of Jackson

DEFENSE
DL – Mason Harwell, Harding Academy
DL – Jack Nadaud, Knox Webb
DL – Rhett Peel, University School of Jackson
DL – Corteze Love, Lausanne
LB – Morgan Ernst, Knox Webb
LB – Cole Lusby, The King’s Academy
LB – Noah Pope, St. George’s
LB – James Babb, Lausanne
DB – Cameron Kinley, Lausanne
DB – Kel Hawkins, Battle Ground Academy
DB – Jahlil Jefferson, Knox Webb
DB – Da’Juon Hewitt, Davidson Academy
ATH – Hunter Green, Knox Webb
P – Jake Holloway, Battle Ground Academy

Division II-AA
OFFENSE
QB – Ben Brooks, Pope John Paul II
QB – Robert Riddle, McCallie
RB – Ty Chandler, Montgomery Bell Academy
RB – Shawn McColley, McCallie
WR – Camron Johnson, Brentwood Academy
WR – Walker Fannon, McCallie
WR – Rodney Owens, Ensworth
OL – Griffin Hawkins, Briarcrest Christian
OL – Hamilton Garber, Montgomery Bell Academy
OL – Giovanni Hightower-Reviere, McCallie
OL – Peyton Terry, Ensworth
OL – Cole Johnson, Baylor School
ATH – Jeremiah Oatsvall, Brentwood Academy
K – Trey Thomas, Memphis University School

DEFENSE
DL – Josh Higgs, Brentwood Academy
DL – Oganna Oraedu, Memphis University School
DL – Tanner Antonutti, Ensworth
DL – Tyree Toliver, Baylor School
LB – Dorian Hopkins, Memphis University School
LB – Jackson Sirmon, Brentwood Academy
LB – Brett Starr, Montgomery Bell Academy
LB – Zach Hamlet, Christian Brothers
DB – Maurice Hampton, Memphis University School
DB – Cameron Wade, Montgomery Bell Academy
DB – Evan Beddoe, Brentwood Academy
DB – Brendon Harris, Baylor School
ATH – Jake Powers, Briarcrest Christian
P – Nick Vandeven, St. Benedict at Auburndale

2015

Class 6A
OFFENSE
QB: Cole Copeland, Bradley Central
QB: Dylan Hopkins, Maryville
RB: Taeler Dowdy, Blackman
RB: Vic Johnson, Cookeville
WR: Kelby Brock, Maryville
WR: Dillon Mitchell, White Station
WR: Ikenna Okeke, Smyrna
OL: Devin Salter, Whitehaven
OL: Kalani Smith, Mt. Juliet
OL: Hudson Smith, Oakland
OL: Matthew Leifheit, Blackman
OL: Lakin McCall, Maryville
ATH: Chris Rowland, Ravenwood
ATH: Gabe Angel, Cookeville
K: Crews Holt, Ravenwood

DEFENSE
DL: Ty Nix, Oakland
DL: Jordan Moore, Ravenwood
DL: Korey Tillman, Blackman
DL: Matt Young, Maryville
LB: Jackson Cauthen, Oakland
LB: Bryson Tolley, Science Hill
LB: T.D. Blackmon, Maryville
LB: John Thompson, Ravenwood
DB: Isaac Aguero, Hardin Valley
DB: Blake Taylor, Blackman
DB: Ian Cleveland, Smyrna
DB:  Rodney Saulsberry, Whitehaven
ATH: JaCoby Stevens, Oakland
ATH: Andrew Lutgens, Ravenwood
P: Jacob Smith, Siegel

Class 5A
OFFENSE
QB: Deuce Wallace, Sevier County
QB: Andrew Bunch, Independence
RB: Tanner Thomas, Farragut
RB: DeAndre Delaney, Morristown West
WR: Tee Higgins, Oak Ridge
WR: Nate Johnson, Independence
WR: Devante Matthews, Sevier County
OL: Nate Wilkinson, Centennial
OL: Jonathan Timmons, Southwind
OL: Pete Dorsten, Independence
OL: Jordan Seal, Morristown East
OL: Eli Katina, Centennial
ATH:  Tyler Thackerson, Clinton
ATH: Jerry Craine, Wooddale
K: Carter Phillipy, Farragut
 
DEFENSE
DL: Gunner Osbron, Henry County
DL: Cole Strange, Farragut
DL: Chris Beavers, Independence
DL: Malcom Swann, Hillsboro
LB: J.D. Griffin, Sevier County
LB: Jeremiah Jackson, Ooltewah
LB: Zack Camp, Brighton
LB: Tyler Pendleton, Rhea County
DB: Justin Kirkendall, Farragut
DB: Rashun Freeman, Ooltewah
DB: Calvin Smith, Morristown West
DB: Cole Huner, Independence
ATH: Maleik Gray, La Vergne
ATH: Tyrel Dodson, Centennial
P: Brandon Nickle, Oak Ridge
 
Class 4A
OFFENSE
QB: Ashton Posey, Marshall County
QB: Chase Cunningham, Catholic
RB: Desmond Dabbs, Greeneville
RB: Dylan Linder, Livingston Academy
WR: Rontavius Groves, Pearl-Cohn
WR: Amari Rodgers, Catholic
WR: Tre Crutcher, Marshall County
OL: Cade Mays, Catholic
OL: Sam Jackson, Lipscomb Academy
OL: Jaelin Fisher, Peal-Cohn
OL: Bryson Knight, Greeneville
OL: Brody Gregory, Hixson
ATH: Jimmy Ferrell, Pearl-Cohn
ATH: Devante Turner, Memphis East
K: Ryan Courtright, Lexington
 
DEFENSE
DL: Emmit Gooden, Haywood
DL: Antwon Malone, Pearl-Cohn
DL: Matthew Gayle, Fulton
DL: Austin Rowan, Catholic
LB: Darron Johnson, Ridgeway
LB: Tariqious Tisdale, Lexington
LB: Markevous McKinnie, Jackson North Side
LB: Rondrow Peebles, Knoxville Central
DB: Kentel Williams, Fulton
DB: Frankie Campo, East Hamilton
DB: Nick Godwin, Hardin County
DB: Teddrick McGhee, Memphis East
ATH: Chase Kuerschen, Catholic
ATH: Chaton Mobley, Fulton
P: Brent Cimaglia, Page
 
Class 3A
OFFENSE
QB: Zack Weatherly, CPA
QB: Cole Smith, CAK
RB: Traneil Moore, East Ridge
RB: Noah Whaley, Pigeon Forge
WR: Phillip Nichols, CAK
WR: Ben Guffey, Upperman
WR: Rodney Castille, Liberty
OL: Pete Sexton, East Ridge
OL: Robert Murphy, Notre Dame
OL: Ben Buchanan, CAK
OL: Jacob Rimmer, Milan
OL: Caleb Stephens, White House Heritage
ATH: Deshawn Brown, Camden
ATH: Steven Jennings, DeKalb County
K: Ben Smith, Alcoa
 
DEFENSE
DL: Matthew McClurg, Alcoa
DL: Jonathan Decker, Alcoa
DL: Tre Stamper, Red Bank
DL: Kahlil Jones, Stratford
LB: Tyler Enos, Notre Dame
LB: Christian Williams, Milan
LB: Dantae Wilkes, Liberty
LB: Preston Whitehead, Elizabethton
DB: Jesse Jones, East Ridge
DB: Caleb Woody, Alcoa
DB: Ricky Ballard, Notre Dame
DB: Price Perdue, CPA
ATH: Dustin Clabough, Alcoa
ATH: Chip Omer, CPA
P: Alex Darrus, Notre Dame
 
Class 2A
OFFENSE
QB: Darius Harper, Austin-East
QB: Andrew Goldsmith, Trinity Christian
RB: Cordarrian Richardson, Trezevant
RB: Jerry Lunsford, Hampton
WR: Kashif Warren Jr., Austin-East
WR: Tyrese Johnson, Halls
WR: Graham Hatcher, Eagleville
OL: Logan Campbell, Marion County
OL: Bailey Byrum, Sweetwater
OL: Benjie Smith, Adamsville
OL: Dylan Todd, Grace Christian
OL: Jacob Wilson, Rockwood
ATH: Coby Jones, Hampton
ATH: Slayton Wild, Jr., Forrest
K: Christian Stephens, Marion County
 
DEFENSE
DL: Boone Sweeney, Forrest
DL: Amadou Fofans, Mitchell
DL: Jack Keebler, Boyd Buchanan
DL: Sergio Pagoaga, Trinity Christian
LB: Alex Kirkendoll, Marion County
LB: Justin Swift, Trezevant
LB: Jake Harden, Boyd Buchanan
LB: Shannon Spralls, Tyner
DB: Jonathan Gatewood, Trezevant
DB: Kohl Henke, Boyd Buchanan
DB: Cameron Oakley, McKenzie
DB: Wade Sluss, Grace Christian
ATH: Josh Henderson, Marion County
ATH: Luke Turner, Watertown
P: Trent Sutton, Cascade
 
Class 1A
OFFENSE
QB: Dresser Winn, Dresden
QB: Preston Rice, Wayne County
RB: Stavonski Wilkes, Lake County
RB: Dylan Yates, Dresden
WR: Taylor Thompson, Columbia Academy
WR: Roderious Sanders, Carver
WR: Wyatt Mabry, Clay County
OL: Treyton Peters, Harriman
OL: Jacob Stinnett, Coalfield
OL: Robert Brantley, Nashville Christian
OL: John Langley, Harriman
OL: Spencer Norrod, Monterey
ATH: Chase Blevins, South Pittsburg
ATH: Mareio McGraw, Nashville Christian
K: Thomas Garrison, Columbia Academy
 
DEFENSE
DL: Josh Silvey, Greenback
DL: Zay Norman, Trenton Peabody
DL: Brant Lawless, Nashville Christian
DL: Greg Hughes, Houston County
LB: Blake Hall, Coalfield
LB: Daniel Bituli, Nashville Christian
LB: Jamison Blackwell, Union City
LB: Jaden Harris, Greenback
DB: D’Carrious Stephens, Union City
DB: Trey Hickey, Middle Tennessee Christian
DB: Anthony Foster, Carver
DB: Brice Williams, Dresden
ATH: Kayne Roberts, Greenback
ATH: Joe Pace, Harriman
P: Nash Lay, Oneida
 
Division II-A
OFFENSE
QB: Clay Beathard, Battle Ground Academy
QB: Ben Glass, St. George’s
RB: Chase Hayden, St. George’s
RB: Marquavious Moore, Harding Academy
WR: Marcus Cawthorne, Battle Ground Academy
WR:  Isaiah Gilmore, The King’s Academy
WR: Corey Jones, St. George’s
OL: Michael Flowers, Donelson Christian
OL: Will Lawrence, Harding Academy
OL: Trey Smith, University School of Jackson
OL: Jacob Still, St. George’s
OL: Ben Jackson, Franklin Road Academy
ATH: Christian Saulsberry, Northpoint Christian
ATH: Sam Harvin, Franklin Road Academy
K: Charles Campbell, University School of Jackson
 
DEFENSE
DL: Andrew Craig, Webb
DL: Noah Pope, St. George’s
DL: Tyree Bryant, Northpoint Christian
DL: Joshua Eatherly, Friendship Christian
LB: Patrick Wells, Battle Ground Academy
LB: Jake Lindow, St. George’s
LB: Spence Jones, Franklin Road Academy
LB: Nathan Tatko, Northpoint Christian
DB: Shannon Fayne, Donelson Christian
DB: Mitchell Bodiford, University School of Jackson
DB: Larry Wilhoite, Franklin Road Academy
DB: Alexander Berube, Webb
ATH: Chandler Viscardis, The King’s Academy
ATH: Tommy Jordan, Webb
P: Wells Smith, University School of Jackson
 
Division II-AA
OFFENSE
QB: Jeremiah Oatsvall, Brentwood Academy
QB: Glenn Coleman, Montgomery Bell Academy
RB: Ty Chandler, Montgomery Bell Academy
RB: Austin Lee, Christian Brothers
WR: Cam Johnson, Brentwood Academy
WR: Thomas Pickens, Memphis University School
WR: Benajmin Nixson, Pope John Paul II
OL: Ryan Johnson, Brentwood Academy
OL: Bryce Mathews, Brentwood Academy
OL: Phelps Gambill, Montgomery Bell Academy
OL: Jay Roberts, McCallie
OL: Cooper Reiniche, Baylor
ATH: Darius Morehead, Ensworth
ATH: Hunter Hill, Briarcrest Christian
K: Isaac Way, Brentwood Academy
 
DEFENSE
DL: Brandon Adams, Brentwood Academy
DL: Ben Hill, Christian Brothers
DL: Jeremy Darvin, Father Ryan
DL: Nicholas Nixon, Pope John Paul
LB: Owen Martin, Christian Brothers
LB: Tim Hart, Memphis University School
LB: David Gaw, Montgomery Bell Academy
LB: Ryan Parker, Baylor
DB: Thomas Pickens, Memphis University School
DB: Rodney Owens, Ensworth
DB: Evan Beddoe, Brentwood Academy
DB: Chris Hopkins, Brentwood Academy
ATH: Ulysses Strawter, Baylor
ATH: JaVaughn Craig, McCallie
P: Anthony Hagey, Father Ryan